Zavolejte na +420 777 038 001 nebo
zadejte Váš telefon a/nebo e-mail.
a/nebo
Poskytujeme stálý servis i po záruční době!

Různé barevné provedení, ovládání řetízkem.

Vzorníky barev látek, z naší široké kolekce na našich stránkách nezobrazujeme, reálné barvy a struktury materiálu můžete vidět v naší kamenné prodejně  (viz kontakty) nebo Vám na vyžádání konkrétní barvu zašleme skenem.

Rolety Den a noc

V současné době je velmi oblíbený výrobek, obecně známý pod názvem Den a noc. Používá se ale i název Duo roleta nebo typ Zebra. A jak vlastně funguje? Klasická roleta má jednoduchou látku, kterou stahujeme za šňůrku, uvnitř toče je pružina nebo řetízkem, uvnitř toče je řetízkový mechanismus. Látka rolety Den a noc je ale dvojitá se střídajícími se pruhy. Jeden pruh je více průsvitný, druhý méně. Řetízkový mechanismus umožňuje nastavení pruhů tak, aby pruhy byly v různých pozicích proti sobě, tz. roleta více zastínila nebo méně. Můžete tak pohodlně regulovat stínění přes den a v noci si zajistit soukromí.

Oproti klasické roletě látka nejde zcela vytáhnout nahoru, tz. pouze nastavujeme proti sobě pruhy, více stíníme nebo stíníme méně. Látky na rolety Den a noc se nevyrábí zcela zatemňující. Jedná se o krásný estetický výrobek, který je trvale umístěný na okně a zútulňuje interiér. Rolety Den a noc jsou velmi oblíbeným a praktickým stíněním domácností i kanceláří.

U nás najdete výběr látek a barev, které máme skladem. Můžete mít doma nové rolety Den a noc už do dvou týdnů.