Zavolejte na +420 777 038 001 nebo
zadejte Váš telefon a/nebo e-mail.
a/nebo
Poskytujeme stálý servis i po záruční době!

Interiérový efektní prvek. Používá se i v domácnostech. Kombinace záclony a vertikální žaluzie na jedné kolejnici, možnost volby stahování na zvolenou stranu, stahují se jak lamely, tak i záclona. 

Vzorníky barev látek a kolejnic, z naší široké kolekce na našich stránkách nezobrazujeme, reálné barvy a struktury materiálu můžete vidět v naší kamenné prodejně  (viz kontakty) nebo Vám na vyžádání konkrétní barvu zašleme skenem.

Interiérový efektní prvek. Používá se i v domácnostech. Kombinace záclony a vertikální žaluzie na jedné kolejnici, možnost volby stahování na zvolenou stranu, stahují se jak lamely, tak i záclona. Naklápění lamel, při roztažené zácloně, pomocí řetízku, jako u vertikální žaluzie. Při zavřených lamelách přes záclonu není vidět. Možnost volby ze tří barev, bílá, béžová, žlutá. Lamela je integrální částí záclony a je ve stejné barvě jako vertikální lamela. Údržba, v autorizovaných čistírnách na vertikální lamely.V domácnostech ruční praní např. ve vaně, zavěsit vlhké. Lamely musí být složené k sobě, záclona tvoří volány na jedné straně. Je možné přežehlit, nepřekládat. Maximální výška je 259 cm.