Rám s reflexní fólií s hliníkovým rámem 25mm x10mm pro hadici mobilní klimatizace. Barva rámu: bílá, hnědá nebo antracitová. Fólie častečně průsvitná, šedé zabarvení, potlačení sluneční energie o 80%.

Nezávazně poptat

Určení: Do rámů ventilaček plastových a eurooken bez vrtání k umístění hadice mobilní klimatizace. Otvor pro hadici firma Gato s.r.o. neřeže, zákazník si dle typu klimatizace (velikosti hadice) otvor vyřeže sám. Naznačí si velikost otvoru přiložením ústí hadice k fólii, obvod hadice obkreslí tužkou. Pro vyříznutí otvoru použije ostrý nůž nebo nůžky. Otvor na fólii se umisťuje zpravidla ve spodní části okna na straně kliky okenního křídla.  Celý rám s fólií můžete mimo letní sezónu sundat a uklidit a příští sezónu opakovaně použít. Do rámu okna se nevrtá, rám není ani jinak poškozený.

Realizace: Rám může být na křídle umístěn trvale. Chce-li zákazník použít mobilní klimatizaci s hadicí pro odvod tepla, pootevře okenní křídlo a hadici vsune do vyříznutého otvoru. V případě, že klimatizaci nepoužívá, hadici vytáhne a zavře okenní křídlo.