Zavolejte na +420 777 038 001 nebo
zadejte Váš telefon a/nebo e-mail.
a/nebo
Poskytujeme stálý servis i po záruční době!

Plisé roletky jsou určené na plastová a eurookna. Plisé roletku je možné stahovat ve všech možných směrech. Tzn. ze středu nahoru a dolů, seshora dolů, zespodu nahoru atd. Roletka nemá žádné šňůry ani řetízky. V současné době nabízíme bílou a béžovou barvu ve variantě stínění, bílou barvu ve variantě zatemnění. Dále nabízíme i dvojitě plisované roletky, rmateriál typu " včelí plástev ", který má lepší tepelně izolační vlastnosti.

Vzorníky barev látek, z naší široké kolekce na našich stránkách nezobrazujeme, reálné barvy a struktury materiálu můžete vidět v naší kamenné prodejně  (viz kontakty) nebo Vám na vyžádání konkrétní barvu zašleme skenem.

Plisé roletky jsou určené na plastová a eurookna. Plisé roletku je možné stahovat ve všech možných směrech. Tz. ze středu nahoru a dolů, seshora dolů, zespodu nahoru atd. Roletka nemá žádné šňůry ani řetízky, ovládání se provádí taháním za madlo, které je umístěné na úzkých bílých profilech které zakončují plisé látku. Materiál plisé látky je polyesterová tkanina, antistatická, nezaprašuje se. V současné době nabízíme bílou a béžovou barvu ve variantě stínění, bílou barvu ve variantě zatemnění. Dále nabízíme i dvojitě plisované roletky, rmateriál typu " včelí plástev ", který má lepší tepelně izolační vlastnosti.