Zavolejte na +420 777 038 001 nebo
zadejte Váš telefon a/nebo e-mail.
a/nebo
Poskytujeme stálý servis i po záruční době!

Lamely hliníkové, vyválcované do tvaru C se zpevněnými okraji, oboustranně barevně upravené, se zaválcovanou gumou, široké 80 mm. Jsme jediní výrobci této žaluzie, která je chráněna průmyslovým vzorem. Lepší stínící a izolační vlastnosti. Při dodatečné montáži dodáváme ke všem venkovním žaluziím krycí plechy.

Vzorníky barev lamel a kolejnic, z naší široké kolekce na našich stránkách nezobrazujeme, reálné barvy a struktury materiálu můžete vidět v naší kamenné prodejně  (viz kontakty) nebo Vám na vyžádání konkrétní barvu zašleme skenem.

Lamely hliníkové, vyválcované do tvaru C se zpevněnými okraji, oboustranně barevně upravené, se zaválcovanou gumou, široké 80 mm, tloušťka lamely 0,42 mm.

Umístění v otvorech staveb, zvenku do ostění. Montáž se provádí do stavebně připravených boxů, vynechaných stavbou nebo jako dodatečná montáž. Dodatečná montáž  zmenší mírně světlost otvoru, ale převažují výhody. Snížení tepelné prostupnosti, tz. snížení vnitřní teploty oproti venkovní a clonění proti někdy nepříjemným slunečním paprskům u velkých prosklených ploch. Vedení lamel je v bočních hliníkových lištách, zaomítnutých, přiznaných nebo pomocí vodícího lanka. Ani při velké šířce jedné venkovní žaluzie a velkém větru nevydávají téměř žádný zvuk. Zákazník si může vybrat různé druhy ovládání. Mechanické klikou,  motorem přes tlačítko (spínač) v místnosti , dálkové ovládání nebo ovládání pomocí smart telefonu. Před uzavřením objednávky se zákazníkem konzultujeme cenu, na základě zaslaných rozměrů, technické řešení a termín dodání.  Venkovní žaluzie je možné montovat na rodinné, činžovní i panelové domy. Montáž je možná i z interiéru.