Žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu za výhodné ceny s plným servisem po celou dobu životnosti. Navštivte nás v naší kamenné prodejně, kde si zboží prohlédnete včetně novinek, poskytneme Vám odbornou radu.

Při nákupu libovolného námi vyráběného zboží máte následující možnosti:

  1. Chcete-li objednat prezentované zboží s odbornou montáží, stačí vyplnit objednávku ( Vaše jméno, adresu, telefon). Náš technik se s Vámi do 2 dnů telefonicky spojí, zodpoví Vaše případné dotazy a dohodne schůzku pro zaměření. Uvádějte telefon na kterém Vás bude možno zastihnout i po pracovní době. Objednávku lze bezplatně stornovat při prvním telefonickém kontaktu s technikem. Při zaměření technik vybírá zálohu cca 50 % z vykalkulované ceny zboží. Objednávka je závazná. V případě, že chcete znát předběžnou cenu, vyplňte a zašlete poptávkový formulář. Ceny kalkulujeme na základě Vašich rozměrů ihned i telefonicky před objednávkou.
  2. Chcete-li pouze zakoupit námi prezentované zboží, navštivte nás na naší adrese. Zboží si u nás v klidu prohlédnete a můžete uplatnit objednávku. Objednávka je závazná, vybíráme zálohu.
  3. Jestliže nás nemůžete navštívit, zboží Vám můžeme zaslat. Neváhejte nás kontaktovat přes kontaktní formulář.

Objednávkový formulář