Žaluzie do plastových oken za výhodné ceny

Jednou z našich specializací je výroba, prodej montáž žaluzií do plastových oken. Pokud měníte stará okna za nová plastová budou se Vám jistě hodit žaluzie do plastových oken. Montáž a instalace není nic složitého, stačí jen když si vyberete tu správnou barvu.

Možné typy žaluzií do plastových oken (všechny typy v sekci horizontální žaluzie)

Horizontální žaluzie typ ISOK - foto č.1 Horizontální žaluzie typ ISOK - foto č.2 Horizontální žaluzie typ: ISOK

Typ ISOK, ovládání řetízkem, přes lamely protažena šňůrka. Může být i v celostínícím provedení, otvory jsou vystředěny a po zavření nejsou vidět, neproniká jimi světlo. Může být i v celostínícím provedení, s koncovou tvarovou lamelou nebo zaobleným horním profilem. Spodní i horní lamely se úplně nedovřou.

Objednat
Horizontální žaluzie typ RP1 - foto č.1 Horizontální žaluzie typ RP1 - foto č.2 Horizontální žaluzie typ: RP1

Typ RP1 ovládání řetízkem, přes lamely je protažena páska široká 4mm nebo 5mm . Může být i v celostínícím provedení, s koncovou tvarovou lamelou nebo zaobleným horním profilem.

Objednat

Přehled dalších horizontálních žaluzií.

Systém lamel u žaluzií

Každá žaluzie do plastových oken se skládá z lamel. Lamely se používají šíře 25mm, jsou umístěné v žebříčcích, které vedou do horního profilu, ve kterém je umístěný natáčecí mechanismus. Lamely se dají naklápět. Pro vytahování je přes lamely protažena páska nebo šňůrka. Šňůrka se používá pro větší plochy žaluzií, mechanismus naklápění a vytahování je jiný než u pásky. Často se používá tz. celostínící varianta, která znamená, že otvory jsou na lamele vystředěné a v lamelách při zavření nejsou vidět. Žebříček pro tento typ zastínění má menší rozteče, tz. pro výrobu je nutné použít větší počet lamel. Firma GATO s.r.o. , jako bonus pro zákazníky prodávává celostínící žaluzie za stejnou cenu jako žaluzie běžné.

Proč zvolit žaluzie do plastových oken ?

Žaluzie do plastových oken Vám jednoduše zajistí potřebnou ochranu před světlem a slunečním zářením. Žaluzie chrání také Vaše soukromí. U nás si můžete vybrat ze široké nabídky barev i materiálů.

Využijte našich komplexních služeb, které poskytujeme více než 19 let

Naše služby v oblasti výroby, prodeje a montáže žaluzií, rolet a sítí proti hmyzu poskytujeme zákazníkům přes 19 let.
Jsme firma s tradicí a za naši práci zodpovídáme a jsme na ni hrdí. Využijte i Vy našich služeb a staňte se dalšími spokojenými zákazníky.


Montáž žaluzií do plastových oken

GATO spol. s r.o., Jihlavská 611/18, 140 00 Praha 4
Tel.: 261 260 416, E-mail: gato@gato.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

©2003 — 2018 Všechna práva vyhrazena. GATO spol. s r.o. — Pro partnery | žaluzie | žaluzie do plastových oken | žaluzie Mokrý
Doporučujeme služby: vestavěné skříně | levné rolety | webdesign | psaní textů | výlety s dětmi