Služby

Prodej žaluzií a doplňků

Žaluzie můžete objednat s montáží prostřednictvím mailu,telefonicky, osobně. Technik při zaměření doporučí typ žaluzií, zkalkuluje cenu a při zaměření vybírá zálohu cca 50% z vykalkulované ceny. Jestliže chcete žaluzie pouze koupit, je potřebné navštívit naši prodejnu, kde si žaluzie prohlédnete, sepíšete objednávku. Vybíráme zálohu cca 50% předem. Žaluzie zasíláme taktéž na dobírku.

Žaluzie do plastových oken (prodej, montáž, servis)

Jednou z našich specializací je výroba, prodej montáž žaluzií do plastových oken. Pokud měníte stará okna za nová plastová budou se Vám jistě hodit žaluzie do plastových oken. Montáž a instalace není nic složitého, stačí jen když si vyberete tu správnou barvu.

Žaluzie, poradenství

Při Vaši návštěvě Vám rádi poradíme. Poskytneme Vám informace vedoucí k uzavření zakázky. Informace včetně cen poskytujeme i telefonicky na základě orientačních rozměrů skel u žaluzií., případně rozměrů pro další výrobky.

Zaměření žaluzií

Pro plastová okna a zjištění orientčních cen je potřebné poslat mailem nebo sdělit telefonicky rozměry skel. Šířka x výška v cm. Technik pak při zaměření doměří správné rozměry.

Oprava žaluzií

Žaluzie opravujeme pouze v případě, že výrobek je z naší produkce. Opravujeme i žaluzie jiných dodavatelů, v případě, že máme dané komponenty. Žaluzie přijímáme do opravy pouze čisté.

Servis žaluzií

Na žaluzie poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Prodej rolet a doplňků

Rolety je možné objednat s montáží prostřednictvím mailu, telefonicky nebo osobně. Náš technik při zaměření doporučí vhodný typ žaluzií, zkalkuluje cenu a při zaměření vybírá zálohu cca 50% z vykalkulované ceny. Jestliže chcete rolety pouze koupit, je potřebné navštívit naši prodejnu, kde si rolety prohlédnete, sepíšete objednávku. Vybíráme zálohu cca 50% předem. Rolety zasíláme taktéž na dobírku.

Rolety, poradenství

Při Vaši návštěvě Vám rádi poradíme. Poskytneme Vám informace vedoucí k uzavření zakázky. Informace včetně cen rolet poskytujeme i telefonicky na základě orientačních rozměrů rolet.

Zaměření rolet

Pro stanovení ceny u rolet je potřebné poslat mailem nebo sdělit telefonicky rozměry skel. Šířka x výška v cm. Technik následně při zaměření doměří správné rozměry.

Oprava rolet

Rolety opravujeme pouze v případě, že výrobek je z naší produkce. Opravujeme i rolety jiných dodavatelů, v případě, že máme dané komponenty. Rolety přijímáme do opravy pouze čisté.

Servis rolet

Na rolety poskytujeme záruční i pozáruční servis.

GATO spol. s r.o., Jihlavská 611/18, 140 00 Praha 4
Tel.: 261 260 416, E-mail: gato@gato.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

©2003 — 2018 Všechna práva vyhrazena. GATO spol. s r.o. — Pro partnery | žaluzie | žaluzie do plastových oken | žaluzie Mokrý
Doporučujeme služby: vestavěné skříně | levné rolety | webdesign | psaní textů | výlety s dětmi