Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou určeny proti všem druhům létavého i lezoucího hmyzu. Rám okenních sítí je barvený hliník, vlastní síť je ze skelného vlákna. Plasty obrtlíky , rohovníky obsahují UV stabilizátor proti degradaci UV zářením. Síť proti hmyzu může být nasazena celoročně nebo se nasazuje pouze na sezónu. Konstrukce s límcem umožňuje nasazovat sítě na plastová okna bez vrtání. Firma GATO s.r.o., může dodávat i sítě s antialergickou úpravou nebo i sítě kovové, částečně odolné proti protržení domácími zvířaty.

Okenní síť proti hmyzu 19mm x 8mm - foto č.1 Okenní síť proti hmyzu 19mm x 8mm - foto č.2 Okenní síť proti hmyzu 19mm x 8mm
Barevný (bílý,hnědý) hliníkový rám, Síť: skelné vlákno, použití na běžná, plastová i eurookna. Uchycení plastovými obrtlíky, montáž pouze z venku na rám okna.
Objednat
Okenní síť proti hmyzu 25mm x 11mm - foto č.1 Okenní síť proti hmyzu 25mm x 11mm - foto č.2 Okenní síť proti hmyzu 25mm x 11mm
Barevný (bílý,hnědý) hliníkový rám, síť skelné vlákno. Uchycení pérovými kolíčky do rámu, plastového nebo eurookna. Vyjmutí zevnitř místnosti.
Objednat
Síť proti hmyzu dveře 53mm x 18mm - foto č.1 Síť proti hmyzu dveře 53mm x 18mm - foto č.2 Síť proti hmyzu dveře 53mm x 18mm
Barevný (bílý,hnědý) masivní hliníkový rám. Možnost samozavíracích pantů.
Objednat
Síť proti hmyzu - foto č.1 Síť proti hmyzu - foto č.2 Síť proti hmyzu na plastová a euorokna s límcem bez vrtání
Barvený (bílý,hnědý) hliníkový rám. Používáme otočné obrtlíky, které umožňují upevnit síť bez vrtání. Okenní křídlo můžete zavírat, otevírat bez omezení. Hliníkový barvený rám, síť skelné vlákno umožňuje síť mít nainstalovanou celoročně. V případě potřeby je možné síť sundat a znovu nainstalovat .
Objednat

Sítě proti hmyzu s límcem

Al (hliníková) lišta - foto č.1 Al (hliníková) lištaBalení: 50ks x 4m, 1m
Barevnost: bílá, hnědá
Objednat
Plastový roh - foto č.1 Plastový roh
Balení: 200ks sáček, ks
Barevnost: bílá, hnědá
Objednat
Kovový obrtlík - foto č.1 Kovový obrtlík
Balení: 200ks sáček
Barevnost: bílá, hnědá
Objednat
Síť skelné vlákno - foto č.1 Síť skelné vlákno
Balení: různé
Barevnost: černá, hnědá
Objednat
Gumové těsnění (průměr 3,8 mm) - foto č.1 Gumové těsnění (průměr 3,8 mm)Balení: 100m, 1m
Barevnost: černá, hnědá
Objednat

Využijte našich komplexních služeb, které poskytujeme více než 10 let

Naše služby v oblasti prodeje žaluzií, rolet a sítí proti hmyzu poskytujeme zákazníkům přes 10 let.
Jsme firma s tradicí a za naši práci zodpovídáme a jsme na ni hrdí. Využijte i Vy našich služeb a staňte se dalšími spokojenými zákazníky.


GATO spol. s r.o., Jihlavská 611/18, 140 00 Praha 4
Tel.: 261 260 416, E-mail: gato@gato.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

©2003 — 2018 Všechna práva vyhrazena. GATO spol. s r.o. — Pro partnery | žaluzie | žaluzie do plastových oken | žaluzie Mokrý
Doporučujeme služby: vestavěné skříně | levné rolety | webdesign | psaní textů | výlety s dětmi