Prodej žaluzií a doplňků v Praze

Žaluzie můžete objednat s montáží prostřednictvím mailu,telefonicky, osobně. Technik při zaměření doporučí typ žaluzií, zkalkuluje cenu a při zaměření vybírá zálohu cca 50% z vykalkulované ceny. Jestliže chcete žaluzie pouze koupit, je potřebné navštívit naši prodejnu, kde si žaluzie prohlédnete, sepíšete objednávku. Vybíráme zálohu cca 50% předem. Žaluzie zasíláme taktéž na dobírku.

Často používané typy horizontálních žaluzií

Horizontální žaluzie název RP1 - foto č.1 Horizontální žaluzie název RP1 - foto č.2 Horizontální žaluzie název: RP1 — Kód: 002
Ovládání řetízkem, přes lamely je protažena široká páska 4mm, typ RP1.
Objednat
Horizontální žaluzie název ISOK - foto č.1 Horizontální žaluzie název ISOK - foto č.2 Horizontální žaluzie název: ISOK — Kód: 001
Řetízkové ovládání pomocí lamel, kterými je protažena šňůrka, typ ISOK. Může být i v celostínícím provedení, tz. otvory jsou vystředěny a po zavření nejsou vidět, neproniká jimi světlo. Spodní i horní lamely se úplně nedovřou.
Objednat

Horizontální žaluzie, aktuální výrobek, který se používá v současné době na plastová okna i do interiéru. Vyrábíme žaluzie různých typů, nabízíme moderní design hodící se ke všem profilům plastových oken… Více informací naleznete v sekci horizontální žaluzie.

Využijte našich komplexních služeb, které poskytujeme více než 10 let

Naše služby v oblasti prodeje žaluzií, rolet a sítí proti hmyzu poskytujeme zákazníkům přes 10 let.
Jsme firma s tradicí a za naši práci zodpovídáme a jsme na ni hrdí. Využijte i Vy našich služeb a staňte se dalšími spokojenými zákazníky.


GATO spol. s r.o., Jihlavská 611/18, 140 00 Praha 4
Tel.: 261 260 416, E-mail: gato@gato.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

©2003 — 2018 Všechna práva vyhrazena. GATO spol. s r.o. — Pro partnery | žaluzie | žaluzie do plastových oken | žaluzie Mokrý
Doporučujeme služby: vestavěné skříně | levné rolety | webdesign | psaní textů | výlety s dětmi